اهداف و خط مشی

مقدمه

ما یک شرکت استارتاپ هستیم که به فروش قطعات خودرو در بستر اینترنت می‌پردازیم. این خط مشی به منظور راهنمایی کارکنان و همکاران ما در انجام وظایفشان تدوین شده است.

1. اهداف و ماموریت

ما متعهد به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا هستیم که به حل مشکلات مشتریان ما کمک می کند. ما به دنبال ایجاد تجربه خرید آسان و راحت برای مشتریان خود هستیم.

2. احترام به حقوق مشتری

ما به حفظ حریم خصوصی مشتریان خود و حفظ اطلاعات شخصی آنها متعهد هستیم. ما از روش های امن برای ذخیره سازی و پردازش اطلاعات مشتریان استفاده می کنیم.

3. سیاست بازگشت کالا

ما سیاست بازگشت کالا را در نظر می گیریم که به مشتریان اجازه می دهد تا کالاهایی را که از آنها راضی نیستند بازگردانند. مشتریان می توانند کالاها را در مدت 7 روز پس از خرید بازگردانند.

4. پشتیبانی مشتری

ما به ارائه پشتیبانی مشتری درجه یک متعهد هستیم تا مشتریان ما راضی باشند. ما پاسخگوی سریع به سوالات و نگرانی های مشتریان خود هستیم.

5.امنیت پرداخت

ما به ارائه روش های پرداخت امن و قابل اعتماد متعهد هستیم. ما از روش های پرداخت معتبر مانند کارت اعتباری، درگاه های پرداخت الکترونیکی و ... پشتیبانی می کنیم.

6.رعایت قوانین و مقررات

ما به رعایت تمام قوانین و مقررات مربوط به فروش اینترنتی متعهد هستیم. ما به طور منظم با مشاوران حقوقی خود مشورت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کسب و کار ما در انطباق با تمام قوانین و مقررات مربوطه است.

7.تحویل سریع و موثر

ما به ارائه راه حل های تحویل سریع و موثر برای مشتریان خود متعهد هستیم. ما با شرکت های حمل و نقل معتبر همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات به موقع به دست مشتریان برسد.

مسئولیت‌ها

تمامی کارکنان موظف هستند که این خط مشی را رعایت کند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، آن را گزارش دهد.

روند اجرا

مدیریت شرکت مسئول پیاده‌سازی و نظارت بر رعایت این خط مشی است.

بازبینی و به‌روزرسانی

این خط مشی باید به صورت دوره‌ای بازبینی و در صورت نیاز به‌روزرسانی شود.

دامنه کاربرد

این خط مشی برای تمامی کارکنان و همکاران ما قابل اجرا است.

  1. نسخه: 1.1.2
  2. نویسنده: آرش جعفرزاده
  3. تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۱۷
فروشگاه تخصصی لوازم یدکی خودرو
میدان ونک، خیابان ونک، برج آینه ونک، واحد 705
مرکز تماس:021 - 9101 76 78

اشتراک بگیرید

با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

حق ناشر©2024برای هوشمندسازان ساعد محفوظ است
شتابسپ (درگاه بانک سامان)
اینماد