درباره یدکدون

معرفی

خودرو جزو محبوبترین دارایی های هر فرد می باشد و تعمیر و نگهداری آن مسأله اصلی آن است. تیم یدکدون در سال 1399 پس از بررسی بازار قطعات خودرو متوجه کسری قطعات خودرو و آشفتگی در این بازار می شود. بنابراین در صدد رفع این مشکلات می پردازد.

پس از 3 سال تحقیق و بررسی قطعات و خودروهای موجود در ایران سرانجام در سال 1402 موفق به طراحی و راه اندازی سیستمی می شود که بتواند با دقت 100% قطعات موجود در بازار را با انواع خودروهای وارداتی تطبیق دهد. همچنین موفق می شود که خودروهایی که قطعات آن ها بسیار نایاب است بتوانند از قطعات همسان به کار رفته در خودروهای دیگر استفاده نمایند. این بیشتر در مناطق آزاد که خودروهای نا متعارف وجود دارد دیده می شود.

همواره دغدغه تیم یدکدون آن بوده که هم میهنان عزیز بتوانند با خیالی آسوده از خودروهای خاص لذت ببرند. همچنین قطعات و لوازم یدکی با بهترین قیمت، کیفیت و اصالت کامل در اختیار تمامی دارندگان وسایل نقلیه قرار گیرد.

اهداف

هدف و دغدغه اصلی تیم یدکدون ایجاد تجریه خرید دقیق، مطمئن و سریع لوازم یدکی خودرو برا شما عزیزان است این امر با اجرای دقیق موارد زیر ممکن شده است

  • -ایجاد خرید بدون واسطه برای مشتری
  • -انتخاب دقیق قطعات مطابق با استانداردهای تولید کننده خودرو
  • -تأمین قطعات 100% اورجینال و اصیل
  • -سرعت بالای ارسال قطعات بدلیل موجود بودن قطعات در انبار یدکدون

طبق موارد فوق الذکر خریدار بدلیل خرید بدون واسطه قطعات خود را با قیمت مناسب تهیه می کند و قطعه کاملاً سازگار با خودروی خود را تهیه و با خیال راحت از آن در خودروی خود بهره می برد. همچنین خرید قطعات تقلبی و غیر استاندارد می تواند هزینه زمانی و مالی بالایی ایجاد کند که در یدکدون برای جلوگیری از این رخداد انرژی بسیاری صرف می شود تا شما عزیزان بتوانید از یک تجربه خرید دقیق و مطمئن طی کوتاهترین زمان ممکن لذت ببرید.

تیم یدکدون

مدیر مهندسی و تکنولوژی

آرش جعفرزاده

مدیر عامل

مدیر مهندسی و تکنولوژی

سیدعلیرضا مهاجرانی

مدیر مهندسی و تکنولوژی

مدیر مهندسی و تکنولوژی

دانیال طهرانی

مدیر ارتباط با مشتری

Yadakdoon Logo
میدان ونک، خیابان ونک، برج آینه ونک، واحد 705
مرکز تماس:021 - 9101 76 78

اشتراک بگیرید

با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

حق ناشر©2024برای هوشمندسازان ساعد محفوظ است
شتابسپ (درگاه بانک سامان)
اینماد