ساختمان بوش

بوش ( BOSCH )

  • شهر:Wien
لوگو بوش

بوش یک شرکت مهندسی و فناوری آلمانی است که در تولید قطعات خودرو، فناوری صنعتی، کالاهای مصرفی، انرژی و فناوری ساختمان تخصص دارد. کمپانی بوش با چشم‌انداز رشد و توسعه درازمدت همراه با سودآوری براي مشتريان، سهامداران و همکاران، بر‌اين عقيده استوار است که اولين و مناسب‌ترين انتخاب بر مبنای نياز بازار قطعات و محصولات صنعت خودرویی مشخص شود.

تاریخچه: بوش، یک رهبر جهانی در فناوری و خدمات

بوش یک شرکت آلمانی است که در سال 1886 توسط رابرت بوش به عنوان یک کارگاه مکانیکی و مهندسی برق تاسیس شد. امروزه، بوش یک تامین کننده جهانی فناوری و خدمات با چهار بخش اصلی تجاری می باشد: پویایی، فناوری صنعتی، کالاهای مصرفی و انرژی و فناوری ساختمان. این شرکت تقریباً 421000 کارمند در سراسر جهان استخدام کرده است و فروش 88.2 میلیارد یورویی را در سال 2022 داشته است.

پویایی: محرک نوآوری و پایداری

بوش بزرگترین تامین کننده قطعات خودرو در جهان است که راه حل های نوآورانه ای برای صنعت خودروسازی ارائه می دهد. بوش چشم اندازی از تحرک را دنبال می کند که پایدار، ایمن و هیجان انگیز باشد. این شرکت از تخصص خود در فناوری حسگر، نرم‌افزار و خدمات، و همچنین ابر اینترنت اشیا خود استفاده می‌کند تا راه‌حل‌های متقابل و متصل به مشتریان خود را از یک منبع واحد ارائه دهد. بوش همچنین در توسعه وسایل نقلیه الکتریکی و خودران و همچنین سیستم های پیشرفته کمک-راننده پیشگام است.

فناوری صنعتی: افزایش بهره وری و کیفیت

بوش یک ارائه دهنده پیشرو در فناوری صنعتی است که محصولات و خدماتی را برای فناوری درایو و کنترل، فناوری بسته بندی و اتوماسیون فرآیند و کارخانه ارائه می دهد. بوش به مشتریان خود کمک می کند تا بهره وری، کیفیت و کارایی خود را افزایش دهند و در عین حال اثرات زیست محیطی خود را کاهش دهند. بوش همچنین از تحول دیجیتالی صنایع پشتیبانی می کند و آنها را قادر می سازد از پتانسیل داده ها و هوش مصنوعی بهره ببرند.

کالاهای مصرفی: بهبود کیفیت زندگی و حفظ منابع

بوش یک تولید کننده مشهور کالاهای مصرفی از جمله لوازم خودرو، تجهیزات خانگی، ابزار برقی و سیستم های گرمایشی است. ابزارهای برقی بوش توسط حرفه ای ها و علاقه مندان به DIY استفاده می شود و طیف گسترده ای از برنامه ها و راه حل ها را ارائه می دهد. سیستم های گرمایش بوش راحتی و راحتی را فراهم می کنند، در حالی که در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهند.

انرژی و فناوری ساختمان: ایجاد یک محیط زندگی بهتر

بوش یک تامین کننده پیشرو در زمینه انرژی و فناوری ساختمان است که محصولات و خدماتی را برای امنیت، ایمنی، ارتباطات و مدیریت انرژی ارائه می دهد. بوش به مشتریان خود کمک می کند تا با تضمین ایمنی و امنیت افراد و اموال، افزایش آسایش و راحتی ساختمان ها و بهینه سازی استفاده و تولید انرژی، محیط زندگی بهتری ایجاد کنند. بوش همچنین راه‌حل‌های هوشمندی را برای یکپارچه‌سازی منابع انرژی تجدیدپذیر، مانند انرژی خورشیدی ارائه می‌دهد.

نمایندگی های بوش: حضور و خدمات در سراسر جهان

بوش با بیش از 460 نمایندگی در سراسر جهان فعالیت می کند. بوش دارای فضای ذخیره سازی و انبار 300000 متر مربع است و محصولات و خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود در بیش از 150 کشور ارائه می دهد که برخی از نقاط اصلی به شرح زیر می باشد:

  • آلمان: دفتر مرکزی بوش در گرلینگن است، جایی که یک مرکز لجستیک و یک کارخانه تولید نیز دارد. بوش همچنین کارخانه های تولیدی و مراکز تحقیقاتی دیگری در شهرهای مختلف مانند اشتوتگارت، روتلینگن، رنینگن و برلین دارد.
  • چین: بوش دارای یک مرکز لجستیک و یک کارخانه تولید در شانگهای است، جایی که همچنین دارای سرمایه گذاری مشترک با شرکت صنعت خودرو شانگهای (SAIC) است و همچنین کارخانه های تولیدی و مراکز تحقیقاتی دیگری در شهرهای مختلف مانند پکن، نانجینگ، ووکسی و چونگ کینگ دارد.
  • فرانسه: بوش دارای یک مرکز لجستیک و یک کارخانه تولید در پاریس است، که در آنجا نیز سرمایه گذاری مشترک با Peugeot و Citroën دارد. بوش همچنین کارخانه های تولیدی و مراکز تحقیقاتی دیگری در شهرهای مختلف مانند لیون، رودز و سوفیا آنتیپولیس دارد.
  • هند: بوش دارای یک مرکز لجستیک و یک کارخانه تولید در بنگلور است که در آنجا سرمایه گذاری مشترک با ماهیندرا و ماهیندرا نیز دارد و همچنین کارخانه های تولیدی و مراکز تحقیقاتی دیگری در شهرهای مختلف مانند پونا، چنای، کویمباتور و حیدرآباد دارد.
  • ایالات متحده آمریکا: بوش دارای یک مرکز تدارکات و یک کارخانه تولید در Farmington Hills، میشیگان است، که در آنجا نیز با جنرال موتورز سرمایه گذاری مشترک دارد و همچنین کارخانه های تولیدی و مراکز تحقیقاتی دیگری در شهرهای مختلف مانند پالو آلتو، چارلستون و اندرسون دارد. بوش همچنین در بسیاری از کشورها و مناطق دیگر مانند برزیل، ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و آفریقای جنوبی نمایندگی دارد.

نتیجه

بوش یک ابَر شرکت است که فناوری نوآورانه ایجاد می کند و به حفظ منابع طبیعی کمک می کند. بوش به ارزش ها، مشتریان و مسئولیت اجتماعی خود متعهد است. این برند آینده صنایع، کالاهای مصرفی و انرژی و فناوری ساختمان را شکل خواهد داد.

محصولات بوش در یدکدون